JAK PORUSZAĆ SIĘ PO KRAKOWIE W CZASIE ŚDM?

KOMUNIKACJA W KRAKOWIE

 

Dni Młodzieży w Krakowie będą trwać od 26 do 31 lipca 2016 r. W tym czasie oraz w okresie poprzedzającym to wydarzenie (od 23.07.) w mieście zostaną wprowadzone obszary z ograniczeniami w ruchu pojazdów.

 

Warto zapoznać się z poszczególnymi strefami oraz obowiązującymi w nich zasadach poruszania się, także dla przedsiębiorców i mieszkańców, a także pobrać odpowiednie identyfikatory dla pojazdów.

 

Bardziej szczegółowe informacje udzielane są także pod numerem telefonu 12 616 8606 (pomiędzy godz. 7:30 a 15:30). Organizatorzy proszą jednak o wcześniejsze zapoznanie się z informacjami na stronie internetowej.

 

Przyjmowanie wniosków dotyczących zezwoleń na wjazd rozpocznie się 15 czerwca (Złożenie wniosku wymagane jest tylko w wyjątkowych przypadkach – patrz linki obok).

PRZYDATNE LINKI

 

Oficjalna strona Dni Młodzieży 2016

www.krakow2016.com

 

Informacje, mapy, rozkłady

www.sdminformacjadrogowa.pl

 

Identyfikator do pobrania (na dole strony)

www.zikit.krakow.pl

 

Aktualności

www.krakow.pl/komunikacja

INFORMACJA OD MPWIS

Cech otrzymał Informację od Małopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, że nie będą wprowadzone w czasie ŚDM żadne nadzwyczajne zalecenia ani ograniczenia w zakresie produkcji, sprzedaży i dystrybucji artykułów spożywczych.