Eko Targ „EKO SFERA MATECZNY”

11 gru Eko Targ „EKO SFERA MATECZNY”

Szanowni Państwo,

Małopolska izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie zachęca rzemieślników z branży spożywczej zrzeszonych w Waszym Cechu do udziału w Eko Targu „EKO SFERA MATECZNY” przy Rondzie Mateczny w Krakowie. Targ ma na celu ideę szerzenia świadomości wśród konsumentów, propagowanie zdrowego jedzenia oraz sprzedaż wysokiej jakości produktów rolnych i spożywczych.

Otwarcie Eko  Targu nastąpi  w dniach 17 i 18 grudnia br. Po przerwie świątecznej  od stycznia 2017 r. targ odbywać się będzie raz w tygodniu w soboty w godzinach od 8 do 16.

Informacje i aktualności: https://www.facebook.com/ekosferamateczny/?hc_location=ufi
 
Organizator przedsięwzięcia Ruszamy rozpoczął promocje Targu poprzez rozdawanie w mieście kilku tysięcy ulotek, rozwieszanie kilkudziesięciu plakatów oraz wysyłanie zaproszeń do blogerów i organizację reklamę w lokalnym radio.

Hala na ulicy Łagiewnickiej w Krakowie posiada 320 m2 i znajduje się w idealnym miejscu aby zapewniać co tydzień dużą frekwencje. Duży parking na którym ustawione będą food trucki jest dodatkową zaletą.

Koszt udziału wynosi 80 zł podstawy plus 10 procent od obrotu dziennego. Rozliczane na zakończenie dnia sprzedażowego.

W tej cenie gwarantowane jest stoisko ok 3 metry bieżące. Wygląd stoiska pozostawiony jest wystawcom. Organizator oferuje montaż stoiska stacjonarnego, które po zamknięciu targu będzie czekało do następnej soboty na właściciela. Daje to możliwość zrobienia fajnego, unikalnego i stałego punktu sprzedażowego. W przypadku, stoiska które będzie na stałe pobierane będzie 15 zł tygodniowo na zapewnienie ochrony i ubezpieczenie. Organizator zapewnia  alarm i ochronę.

Ponadto organizator będzie promować każdego wystawcę w mediach społecznościowych, komunikuje wszelkie promocje i eventy.

Serdecznie zachęcamy do udziału i prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się zainteresowanych osób – e-mail: promocja@izba.krakow.pl, 12 421-52-51.

Z poważaniem

Anna Adamczyk
Dyrektor Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości